Geen producten in winkelwagen.
Luxan houtworm/boktor bestrijdingsmiddel 1L
€15,19
Voor 16:00 besteld, morgen in huis 30 dagen bedenktijd
- Werkt tegen Houtworm en Boktor /li>
- Kant en klaar
- Oppervlakte: 3m2 tot 6m2
- Inhoud: 1 liter
Veilig online betalen: 








Andere kochten ook
Luxan houtworm/boktor bestrijdingsmiddel 1L
Heeft u last van Houtworm of boktor? Houtworm en boktor kunnen ernstige schade aanrichten aan houten constructies, meubels en andere houten voorwerpen in huis. Kijk dan niet verder. Luxan houtworm/boktor bestrijdingsmiddel 1L is een kant elkaar product voor zowel de bestrijding als het preventief bestrijden van houtworm en boktor. U kunt dus gelijk aan de gang.
Met 1 liter product kan 3m2 curatief en 6m2 preventief behandeld worden.
Gebruiksaanwijzing voor dit bestrijdingsmiddel
Maak voor gebruik altijd eerst het houtwerk vrij van stof, vuil en boormeel. Zorg er ook voor dat eventuele verfresten zijn verwijderd.
Bij Boktor is het gewenst om de boorgangen eerst open te steken en zoveel mogelijk uit te borstelen. Kwast of spray vervolgens het oppervlak in en zorg ervoor dat de vloeistof niet van het hout afdruipt. Het kan zijn dat de benodigde hoeveelheid vloeistof in 2 maal moet worden aangebracht.
Na de behandeling raden wij aan de ruimte circa 48 uur goed te ventileren.
Na de bestrijding dient u regelmatig het hout te controleren. Als u nieuw boormeel ontdekt kunt u deze plaatsen nogmaals behandelen.
Inhoud: 1 liter
Werkzame stof: Permethrin 0.22%
Bent u op zoek naar een compleet bestrijdingspakket? Klik hier voor verschillende opties.
Heeft u grotere oppervlaktes die u preventief wilt inspuiten, kijk dan gerust verder naar dit product.
Aanvullende informatie
| Voor bestrijding van: | Houtworm en Boktor |
|---|---|
| Merk | Luxan |
| Manier van bestrijden | Gif |
| Geschikt voor gebruik binnen | Ja |
| Geschikt voor gebruik buiten | Nee |
| Inhoud | 1 liter |
| Toelatingsnummer | 9169 N |
| Werkzame stof | Permethrin |
| Gehalte(s) Werkzame stof | 0.22% |







